CO PRZEWOZIMY?


Naszą specjalnością są transporty chłodniami towarów wymagających odpowiedniej temperatury w przewozie i przechowywaniu.


  • Towary spożywcze
  • Mięso
  • Świeże i mrożone owoce i warzywa
  • Rośliny
  • Towary przemysłowe
  • Leki

Standard IFS Logistics


Pozwala na monitorowanie całego łańcucha dostaw żywności, co gwarantuje wysoką jakość i bezpieczeństwo żywności oraz systematyzuje działania logistyczne.

Aktualne oferty pracy


KIEROWCA TRANSPORT CHŁODNICZY kat. C + E

Masz pytania dotyczące rekrutacji?

Skontaktuj się z nami.
+48 604 805 388
sebastian@transveg.pl

Doświadczenie

Transveg to polska, dynamicznie rozwijająca się firma transportowa. Międzynarodowy transport chłodniczy jest naszą specjalnością i śmiało możemy powiedzieć, że jesteśmy ekspertem w tej dziedzinie. Naszym celem jest zminimalizowanie czasu transportu oraz zachowanie jakości oraz bezpieczeństwa przewożonego towaru.

Dopasowanie

Lata doświadczeń sprawiają, że znamy potrzeby naszych klientów. Wiemy jak bardzo liczy się sprawna obsługa oraz niezawodne planowanie przewozów. Każdy klient jest przez nas traktowany indywidualnie, ponieważ chcemy dostosować się do jego potrzeb.

Współpraca

Wiemy jak bardzo liczy się zaangażowanie, inicjatywa oraz poszukiwanie najlepszych rozwiązań niezależnie od sytuacji. Właśnie te kryteria bierzemy pod uwagę dobierając zespół, który współpracuje z Państwem na co dzień.

Specjalizacja

Transport w kontrolowanej temperaturze wymaga specjalnego traktowania. Naszym atutem jest własny tabor oraz wyselekcjonowana grupa przewoźników, którzy profesjonalnie wykonują usługi transportowe. Dzięki temu nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i z pełnym profesjonalizmem wykonujemy najbardziej skomplikowane transporty.